Facebook
powrót

VI Festiwal talentów
Warszawa Bemowo 2015

Lista Nagród

VI Festiwal Talentów - Warszawa Bemowo 2015

Photo


GRAND PRIX VI FESTIWALU TALENTÓW

Jimmy Folco (Włochy) - clown

ZŁOTA KORONA VI FESTIWALU TALENTÓW

 Rudi Althoff (Niemcy) - pokaz słoni afrykańskich

Valeria, Daria i Sofia (Ukraina) - ekwilibrystyka


SREBRNA KORONA VI FESTIWALU TALENTÓW

Duo Costache (Rumunia) - persze

Hairo (Ekwador) - koło śmierci

Liviu Tudor i pies (Rumunia) - wirujące talerze


BRĄZOWA KORONA VI FESTIWALU TALENTÓW

Duo Smaha (Czechy) - błyskawiczna żonglerka


ZWYCIĘZCÓW WYBIERAŁA

!!! PUBLICZNOŚĆ !!!


NAGRODA DZIENNIKARZY

Nomi & Ssnake (Polska) - wielka iluzja i lewitacje


NAGRODA PREZESA FESTIWALU CIRKUS CIRKUS

 Rudi Althoff (Niemcy) - pokaz słoni afrykańskich
nagrodę wręczył p. Artur Kaiser
 

NAGRODA SPECJALNA ZPR S.A.

Liviu Tudor i pies (Rumunia) - wirujące talerze
nagrodę wręczył p. Piotr Cichocki
 

NAGRODA BURMISTRZA DZIELNICY BEMOWO

Teatr Konny Cabriola (Polska) - show konne
Piotr "Ssnake" Wąsik (Polska) - konferansjer
Valeria, Daria i Sofia (Ukraina) - ekwilibrystyka
 

NAGRODA SPECJALNA ŚWIATA CYRKU

 Rudi Althoff (Niemcy) - pokaz słoni afrykańskich
nagrodę wręczyła p. Joanna Deon
 

NAGRODA SPECJALNA KAISER ARTISTS AGENCY

Valeria, Daria i Sofia (Ukraina) - ekwilibrystyka
nagrodę wręczył p. Artur Kaiser
 

NAGRODA SPECJALNA SZWEDZKIEGO CYRKU BRASIL JACK

Duo Costache (Rumunia) - persze
nagrodę wręczyła p. Carmen Lupascu Rhodin
 

NAGRODA SPECJALNA CYRKU KORONA

 Rudi Althoff (Niemcy) - pokaz słoni afrykańskich
nagrodę wręczyli dyrektorzy Cyrku Korona p. Lidia Król-Pinder i Thomas Pinder

 

V Festiwal Talentów - Warszawa Bemowo 2014

Vfestiwaltalent_w

GRAND PRIX V FESTIWALU TALENTÓW

Teatr Konny Cabriola (Polska) - rewia konna
nagrodę wręczyła Dyrektor Cyrku Korona p. Lidia Król-Pinder

ZŁOTA KORONA V FESTIWALU TALENTÓW

 Mambo 5 (Kuba) - ewolucje na drążku
nagrodę wręczyła Dyrektor Cyrku Korona p. Lidia Król-Pinder

SREBRNA KORONA V FESTIWALU TALENTÓW

Diablo (Czechy) - wysoka lina pozioma
nagrodę wręczył  p. Alex Nicolody

Dżygici (Rosja) - zespół na rowerach i monocyklach
nagrodę wręczył p. Ronald Wendorf


BRĄZOWA KORONA V FESTIWALU TALENTÓW

Joulia Tchakanova (Rosja) - pokaz chartów afgańskich i lam
nagrodę wręczyła p. Carmen Rhodin

Duo Rapolli (Czechy) - żonglerka akrobatyczna
nagrodę wręczył reżyser p. Waldemar Patlewicz

Sebastian Stamm (Niemcy) - akrobacje na chińskim maszcie
nagrodę wręczył p. Roman Zdrenyk


ZWYCIĘZCÓW WYBIERAŁA

!!! PUBLICZNOŚĆ !!!


IV Festiwal Talentów - Warszawa Bemowo 2013

Photo

GRAND PRIX IV FESTIWALU TALENTÓW

Duo Garcia (Hiszpania/Wielka Brytania) - rakieta śmierci
nagrodę wręczyli dyrektorzy Cyrku Korona

ZŁOTA KORONA IV FESTIWALU TALENTÓW

Mr. Chap (Polska) - clown, mistrz humoru 
nagrodę wręczyła Dyrektor Cyrku Korona p. Lidia Król-Pinder

Justyna & Wowa (Ukraina) - gimnastycy napowietrzni
nagrodę wręczył Radca Minister Ambasady Ukrainy p. Władysław Kaniewski

SREBRNA KORONA IV FESTIWALU TALENTÓW
 

Vladimir Omelchenko (Ukraina) - ekwilibrysta na wałkach
nagrodę wręczył Radca Minister Ambasady Ukrainy p. Władysław Kaniewski

Michael Betrian (Holandia) - pokaz diabolo 
nagrodę wręczył  Organizator Festiwalu Cyrku Jutra w Ługańsku p. Dimitri Kasyan

Robert Lagroni (Czechy) - ekwilibrysta na motorze
nagrodę wręczył  Dyrektor Festiwalu Cirkus Cirkus w Pradze p. Artur Kaiser

Juan Gutierez (Hiszpania) - rewia papug
nagrodę wręczył  Attaché do spraw Obrony Królestwa Hiszpanii w Polsce  płk José María Martínez Cortés


BRĄZOWA KORONA IV FESTIWALU TALENTÓW


Gabi & Chelo (Hiszpania) - pokaz uchatek kalifornijskich
nagrodę wręczył  Attaché do spraw Obrony Królestwa Hiszpanii w Polsce  płk José María Martínez Cortés

Anna Filipowska (Polska) - podwodne akrobacje w kuli
nagrodę wręczył Martin Hanson, Prezydent ECA i dyrektor Winter Circus w Holandii

Inka & Karolina (Ukraina/Polska) - ring trapez
nagrodę wręczył Martin Hanson, Prezydent ECA i dyrektor Winter Circus w Holandii

Foclo Family (Niemcy/Włochy) - słynni trenerzy zwierząt
nagrodę wręczył Martin Hanson, Prezydent ECA i dyrektor Winter Circus w Holandii


ZWYCIĘZCÓW WYBIERAŁA
!!! PUBLICZNOŚĆ !!!




NAGRODA AKTORÓW I DZIENNIKARZY

Clown Rico (Polska) - komik
nagrodę wręczyła p. Marzena Wielgosz

NAGRODA ŚWIATA CYRKU

Ludwig Berousek (Czechy) - trener białych lwów 
nagrodę wręczyła Joanna Deon, była trenerka słoni

NAGRODA PRZEDSZKOLI POMARAŃCZOWA CIUCHCIA

Antonio & Connor (Irlandia) - taniec akrobatyczny
nagrodę wręczył Dyrektor Cyrku Korona p. Thomas Pinder

NAGRODY URZĘDU DZIELNICY WARSZAWA BEMOWO

Justyna & Wowa (Ukraina) - gimnastycy napowietrzni
Antonio & Connor (Irlandia) - taniec akrobatyczny
Amedeo Folco (Włochy) - pokaz wielbłądów
Anna Filipowska (Polska) - podwodne akrobacje w kuli
nagrody wręczył Burmistrz Dzielnicy Bemowo p. Paweł Bujski

NAGRODA FESTIWALU CIRKUS CIRKUS W PRADZE

Gabi & Chelo (Hiszpania) - pokaz uchatek kalifornijskich
nagrodę wręczył Dyrektor Festiwalu Cirkus Cirkus w Pradze p. Artur Kaiser
 

NAGRODA EUROPEAN CIRCUS ASSOCIATION

Piotr "Ssnake" Wąsik (Polska) - konferansjer, akrobata, iluzjonista
nagrodę wręczył Martin Hanson, Prezydent ECA i dyrektor Winter Circus w Holandii

NAGRODA SERWISU UCHATKI.BLOGSPOT.COM

Gabi & Chelo (Hiszpania) - pokaz uchatek kalifornijskich
nagrodę za najlepszy w polskich cyrkach pokaz uchatek wręczył p. Paweł Kaliszewski
 

NAGRODA ZJEDNOCZONYCH PRZEDSIĘBIORSTW ROZRYWKOWYCH

Antonio & Connor (Irlandia) - taniec akrobatyczny
nagrodę wręczył p. Andrzej Porebiak

 

III Festiwal Talentów - Warszawa Bemowo 2012


Photo

GRAND PRIX III FESTIWALU TALENTÓW

Ludwig Berousek (Czechy) - pokaz białych lwów
nagrodę wręczyli dyrektorzy Cyrku Korona

ZŁOTA KORONA III FESTIWALU TALENTÓW

Amedeo Folco (Włochy) - trener słonicy Sharon 
nagrodę wręczyła Dorota DODA Rabczewska

Helena Polachov (Czechy) - żonglerka piłkami
nagrodę wręczył Ambasador Czech

SREBRNA KORONA III FESTIWALU TALENTÓW
 

Chelo & Gabi (Hiszpania) - trenerzy uchatek kalifornijskich
nagrodę wręczył Ambasador Hiszpanii

Duo Guidi (Ukraina/Włochy) - rockowe gry ikaryjskie
nagrodę wręczył Ambasador Ukrainy

Trio Woźniewski (Polska/Ukraina) - gimnastyka napowietrzna
nagrodę wręczył Ambasador Ukrainy

Trio Nemo (Polska/Anglia) - szarfy w połączeniu z tańcem konia


BRĄZOWA KORONA III FESTIWALU TALENTÓW

Nanou (Francja) - ekwilibrystyka

Trio 7-Pokoleń (Polska/Anglia) - rewia konna

Carole Pinder (Anglia) - pokaz zwierząt egzotycznych

Tito Medina (Hiszpania) - ekscentryczny clown


ZWYCIĘZCÓW WYBIERAŁA
!!! PUBLICZNOŚĆ !!!




NAGRODA AKTORÓW I DZIENNIKARZY

Mr. Chap (Polska) - mistrz humoru
nagrodę wręczył David Jameison z King Pole Magazine
 

NAGRODA ZOO PARKU BEROUSEK

Rodzina Pinder (Anglia) - licencjonowani trenerzy zwierząt
nagrodę wręczył Ludwig Berousek Senior, hodowca białych lwów i tygrysów


NAGRODA KING POLE MAGAZINE

Trio Nemo (Polska/Anglia) - szarfy w połączeniu z tańcem konia
nagrodę wręczył David Jameison z King Pole Magazine


NAGRODA EUROPEAN CIRCUS ASSOCIATION

Rodzina Pinder (Anglia) - licencjonowani trenerzy zwierząt
nagrodę wręczył Martin Hanson, Prezydent ECA i dyrektor Winter Circus w Holandii

NAGRODA ŚRODOWISKA CYRKOWEGO

Amedeo Folco (Włochy) - trener słonicy Sharon 
nagrodę wręczyła Joanna Deon, była trenerka słoni
 

II Festiwal Talentów - Warszawa Bemowo 2011

Photo

GRAND PRIX II FESTIWALU TALENTÓW

Mr. Chap (Polska) - mistrz humoru
nagrodę wręczyli dyrektorzy Cyrku Korona

ZŁOTA KORONA II FESTIWALU TALENTÓW

Trio Laruss (Węgry) - hand to hand
nagrodę wręczył Martin Hanson

SREBRNA KORONA II FESTIWALU TALENTÓW

Yosvany Rodriquez (Kuba) - lina pozioma
nagrodę wręczył Martin Hanson

John Fossett Team (Wielka Brytania) - kaskaderzy
nagrodę wręczył Martin Hanson

BRĄZOWA KORONA II FESTIWALU TALENTÓW

Piotr "Ssnake" Wąsik (Polska) - akrobatyka napowietrzna

Duo Stauberti (Czechy) - persze


ZWYCIĘZCÓW WYBIERAŁA
!!! PUBLICZNOŚĆ !!!

 

I Festiwal Talentów - Warszawa Bemowo 2010

Photo

GRAND PRIX I FESTIWALU TALENTÓW

Trio Korolev's (Rosja) - akrobatyczna rodzina
nagrodę wręczyli dyrektorzy Cyrku Korona

ZŁOTA KORONA I FESTIWALU TALENTÓW

Sasha Korolev (Rosja) - akrobatka
nagrodę wręczył Martin Hanson

Mr. Chap (Polska) - mistrz humoru
nagrodę wręczył Martin Hanson

Melkart Ball (Polska) - hand to hand
nagrodę wręczył Martin Hanson

SREBRNA KORONA I FESTIWALU TALENTÓW

Rossi Brothers (Włochy) - gry ikaryjskie
nagrodę wręczył Martin Hanson

Emma Pinder (Wielka Brytania) - trenerka zwierząt
nagrodę wręczył Martin Hanson

Piotr "Ssnake" Wąsik (Polska) - akrobata
nagrodę wręczył Martin Hanson


BRĄZOWA KORONA I FESTIWALU TALENTÓW

Carole Pinder (Wielka Brytania) - trenerka zwierząt


ZWYCIĘZCÓW WYBIERAŁA
!!! PUBLICZNOŚĆ !!!