Facebook
14 - 15.08.2018

Jarosławiec

  • 14.08.2018, godz. 19:00
  • 15.08.2018, godz. 19:00

adres:

ul.Bałtycka
54.53946610000001
16.537441700000045
8


mapa dojazdu kup bilet
Cyrk Korona prezentuje extreme show nr 1 w Polsce!
HIT Z USA!  TRANSFORMER!!!
 
Nowy extreme program „WOW” to pełne karkołomnych trików i kaskaderskich wyczynów show na miarę cyrku przyszłości! Cyrk Korona dodatkowo podkreśla wielki jubileusz 250’lecia Cyrku, który przypada w tym roku. Na przestrzeni lat sztuka cyrkowa ewoluowała i zmieniała swoje oblicze, dostosowując się do obecnych czasów. Na arenie można obejrzeć bardzo współczesne numery, których wcześniej nie można było oglądać pod namiotami. Pole Dance będący dyscypliną sportową w blasku kolorowych reflektorów jest pokazem młodości, piękna i precyzji oraz miotającego wiązkami światła Lasermana.
 
Miłośnicy akrobatyki powietrznej będą zadowoleni. Ryzykowny balans na linie poziomej w wykonaniu szalonego El Diablo, siłowa gimnastyka w kobiecym wydaniu oraz podniebne akrobacje na olbrzymim żyrandolu to numery trzymające w napięciu. Charyzmatyczny duet klaunów z bogatym repertuarem przezabawnych gagów dba o dobry humor. Zaskakującym punktem show jest występ laureata Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo, który prezentuje sensacyjny, pełen dynamiki i kaskaderskich wyczynów balans na wałkach.
 
 
Efekt „WOW” jest typowy dla żonglerki z użyciem bumerangów, magicznych transformacji oraz pełnego ryzyka pokazu rzucania nożami. Artysta rzuca nożami w tarczę na której stoi jego partnerka. Podczas programu będzie można podziwiać także piękno zwierząt. Na arenie prezentowane są wielbłądy, zebry afrykańskie, kuce szetlandzkie, lamy, koguty i kozy. Brytyjka wywodząca się z 7-pokoleniowej rodziny cyrkowej zaprezentuje grupę dziewięciu młodych i pełnych energii owczarków Border Collie.
 
Program Cyrku Korona to gwarancja świetnej zabawy dla dorosłych i dzieci! Wszystkie atrakcje można oglądać w bardzo komfortowych warunkach, pod zupełnie nowym namiotem widowiskowym, który w chłodne dni jest dobrze ogrzewany.
 

Photo


Photo #cyrkkorona

Rodzaje biletów:

Sektor (miejsca nienumerowane):

  • Dziecko (od 2 do 10 lat)
  • Młodzież (od 10 do 18 lat)
  • Dorośli
  • Bilet rodzinny (2 dorosłych + max. 2 dzieci do lat 10)

Loża (miejsca numerowane przy arenie):

  • Dziecko (od 2 do 10 lat)
  • Młodzież (od 10 do 18 lat)
  • Dorośli

 

PROMOCJA:

• BILET RODZINNY NA SEKTOR
Upoważnia do wejścia 2 osoby dorosłe + max. dwoje dzieci do 10 lat.

 

Kasy biletowe:

czynne codziennie od godz. 10:00 do godziny po rozpoczęciu spektaklu.

UWAGA!
Płatność w kasie tylko gotówką


Odbiór biletów zakupionych on-line

Bilety zakupione on-line na stronie należy odebrać w kasie biletowej w dzień występu. Kasjer wydaje bilet na podstawie kodu, adresu mailowego lub nazwiska nabywcy.