Facebook
powrót

Program

WOW - 250 lat cyrku!

Nowy Extreme Program 2018:

 

Hit z USA! Transformer!

Stań oko w oko z bohaterem filmu "Transformers" i poznaj jego niezwykłe umiejętności. Absolutny hit współczesnego cyrku. Prosto z USA, Transformer!!!

Sensacyjny Balans na Wałkach

Laureat największego na świecie Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo prezentuje pełen dynamiki i karkołomnych akrobacji balans na wałkach. Pokaz wprowadza widza w nowy wymiar cyrku.

Latający żyrandol

Niekonwencjonalny pokaz gimnastyki napowietrznej na olbrzymim żyrandolu wywodzący się z Francji.

Szalony El Diablo

Zdobywca Srebrnego Medalu włoskiego Festiwalu w Weronie oraz Srebrnej Korony Festiwalu Talentów w Warszawie. Kaskader znajduje się w Światowej Księdze Rekordów Guinnessa w kategorii - jazda monocyklem po linie na wysokości 30 metrów! Pod kopułą naszego namiotu prezentuje pełen ryzyka pokaz na wysokiej linie poziomej.

Laserman Show

Nowoczesne audiowizualne show zagościło tym razem pod namiotem cyrkowym. Pokaz cechuje zadziwiająca gra świateł, która wprowadza widza w świat cyrku przyszłości.

Żonglerka & latające bumerangi

Nowa forma żonglerki, w której artysta do manipulowania przedmiotami używa nóg i rąk. Nietypowym elementem pokazu są latające nad głowami widzów fluorescencyjne bumerangi.

Sztrabaty

Dynamiczna gimnastyka napowietrzna na sztrabatach wykonywana przez kobietę, pełna karkołomnych trików z elementami baletu. Gra świateł i precyzyjne ruchy idealnie wpisują się w tworzącą tło pop-operową balladę.

Rzucanie Nożami

Pełen ryzyka ekstremalny pokaz wywołujący u widzów niesamowite napięcie! Artysta z niezwykłą precyzją rzuca nożami w tarczę na której stoi jego partnerka.
Naprawdę WoW!

Pole Dance

Pole Dance jest dyscypliną sportową, która odnalazła swoje miejsce na cyrkowej arenie. Pokaz młodości, piękna i precyzji. 

Płonące sześciany

Brawurowa żonglerka wirującymi sześcianami połączona z elementami akrobatyki. Emocje sięgną zenitu, gdy sześciany zapłoną żywym ogniem!

Quick Change - Transformacje

Transformacja, czyli błyskawiczna zmiana kostiumów połączona z tańcem. Pokaz charakteryzuje się dynamiką i precyzją ocierająca się o magię.

Clowni - Mistrzowie Humoru

Charyzmatyczny duet klaunów z szerokim wachlarzem niebanalnych gagów. Każde spotkanie z nimi skłania do śmiechu.

Ringmaster

Ekspresyjny konferansjer, który pełni rolę przewodnika po świecie ekstremalnego cyrku. Człowiek o stu twarzach: którą zaprezentuje tym razem?

 

* Dyrekcja Cyrku zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Informacje dodatkowe

czas trwania: 120 minut
w tym przerwa: 15 minut
 

Atrakcje dostępne
podczas przerwy:

- zdjęcia z Transformerem!!!

 

Bistro Cyrku Korona
oferuje państwu:

- napoje
- pop-corn, wata cukrowa
- pamiątki cyrkowe