Facebook
powrót

Program

 

Nowy Extreme Program 2018

WOW - 250 lat cyrku!

Photo

Latający Żyrandol

Niekonwencjonalny pokaz gimnastyki napowietrznej na olbrzymim żyrandolu wywodzący się z Francji. 

Photo

Laserman Show

Nowoczesne audiowizualne show zagościło tym razem pod namiotem cyrkowym. Pokaz cechuje zadziwiająca gra świateł, która wprowadza widza w świat cyrku przyszłości.

Border_collie

Grupa 9-ciu Border Collie

Border Collie to najbardziej inteligentne ze wszystkich ras psy o ogromnym temperamencie, wesołym usposobieniu, są przyjacielskie i chętnie współpracują z człowiekiem. Na arenie prezentujemy grupę dziewięciu młodych psiaków w Rock'n'Roll'owym stylu.

Photo

Rzucanie Nożami

Pełen ryzyka ekstremalny pokaz wywołujący u widzów niesamowite napięcie! Artysta z niezwykłą precyzją rzuca nożami w tarczę na której stoi jego partnerka.
Naprawdę WoW!

Photo Photo

Pole Dance

Pole Dance jest dyscypliną sportową, która odnalazła swoje miejsce na cyrkowej arenie. Pokaz młodości, piękna i precyzji. 

Photo

Brytyjska Farma

Artystka przenosi publiczność na typową brytyjską farmę, po której przechadzają się kozy, psy oraz pełen temperamentu kogut. Pokaz dedykowany sympatykom zwierząt domowych.

Photo

Sztrabaty

Dynamiczna gimnastyka napowietrzna na sztrabatach wykonywana przez kobietę, pełna karkołomnych trików z elementami baletu. Gra świateł i precyzyjne ruchy idealnie wpisują się w tworzącą tło pop-operową balladę. 

Photo Photo

Błyskawiczna Żonglerka

Nowa forma żonglerki, w której artysta do manipulowania przedmiotami używa nóg i rąk. Nietypowym elementem pokazu są latające nad głowami widzów bumerangi.

Photo

Kuce Szetlandzkie

Wywodząca się z 7-pokoleniowej brytyjskiej rodziny trenerka zwierząt cyrkowych prezentuje na arenie urocze kuce szetlandzkie, które szczególną sympatią cieszą się wśród młodszej części publiczności. 

Photo

Szalony El Diablo

Zdobywca Srebrnego Medalu włoskiego Festiwalu w Weronie oraz Srebrnej Korony Festiwalu Talentów w Warszawie. Kaskader znajduje się w Światowej Księdze Rekordów Guinnessa w kategorii - jazda monocyklem po linie na wysokości 30 metrów! Pod kopułą naszego namiotu prezentuje pełen ryzyka pokaz na wysokiej linie poziomej.

Photo

Quick Change Transformacje

Transformacja, czyli błyskawiczna zmiana kostiumów połączona z tańcem. Pokaz charakteryzuje się dynamiką i precyzją ocierająca się o magię. 

Photo

Zwierzęta Egzotyczne

Prezentacja zwierząt egzotycznych jest świetną okazją, aby stanąć oko w oko z wielbłądami, zebrami afrykańskimi i lamami. Pokaz przygotowany dzięki wykorzystaniu naturalnych umiejętności zwierząt, które podobnie jak ludzie mają różne charaktery i talenty.

Photo

Mistrzowie Humoru

Charyzmatyczny duet klaunów z szerokim wachlarzem niebanalnych gagów. Każde spotkanie z nimi skłania do śmiechu.

Photo Photo

Sensacyjny Balans na Wałkach

Laureat największego na świecie Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo prezentuje pełen dynamiki i karkołomnych akrobacji balans na wałkach.  Pokaz wprowadza widza w nowy wymiar cyrku.

Photo

Ringmaster

Ekspresyjny konferansjer, który pełni rolę przewodnika po świecie ekstremalnego cyrku.

* Dyrekcja Cyrku zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

 

 

Informacje dodatkowe

czas trwania: 120 minut
w tym przerwa: 15 minut
 

Atrakcje dostępne
podczas przerwy:

- przejażdżki na wielbłądach
- przejażdżki na kucykach
- zwiedzanie cyrkowego zoo

 

Bistro Cyrku Korona
oferuje państwu:

- napoje
- pop-corn, wata cukrowa
- pamiątki cyrkowe