Facebook
powrót

Program

Nowy program pt. "Wielki Jubileusz - 25 lat z Wami" to mieszanka tradycyjnej i nowoczesnej sztuki cyrkowej z udziałem najlepszej międzynarodowej obsady artystów cyrkowego świata - na żywo! Każdy widz będzie mógł doświadczyć wszystkiego, co powinno znaleźć się na prawdziwej cyrkowej arenie - będą napowietrzne akrobacje, ekwilibryści, magiczne sztuczki, pokazy wspaniałych zwierząt i sympatyczni klauni z Włoch, Białorusi i Ukrainy. Cyrk to jedyne miejsce we wszechświecie, gdzie można oglądać kolorowy sen z otwartymi oczami. Zapraszamy do magicznego świata Cyrku Korona.
 

Photo Photo

WIELKA JUBILEUSZOWA PARADA
z udziałem wszystkich wykonawców 

Photo Photo

13-LETNIA MISTRZYNI EKWILIBRYSTYKI
Niesamowity pokaz balansu ciała połączony z kontorsjonistyką prezentuje pochodząca z Ukrainy Sofia.  Za swój występ, mimo młodego wieku artystka była już wielokrotnie nagradzana. Na naszą arenę Sofia przyjechała prosto z najsłynniejszego duńskiego Cirkus Arena.
 
Photo Photo
 
WIELKIE SHOW KONNE
Nie ma prawdziwego cyrku bez pokazu koni, dlatego na arenie zobaczą państwo pokaz przepięknych koni arabskich, cobów oraz kucyków szetlandzkich. Siostry Emily & Carole Pinder wywodzą się ze słynnej 7-pokoleniowej brytyjskiej rodziny cyrkowej. 
 
Photo Photo
 
SWING TRAPEZ
Natalie to młoda, piękna i pełna energii akrobatka pochodząca z Czech. Pod kopułą namiotu prezentuje napowietrzną gimnastykę na trapezie. Pokaz jest pełen dynamiki i ekspresji, dzięki czemu trzyma widza w napięciu do samego końca. 

Photo Photo

NIESFORNY PIES
Artystka wciela się w rolę dozorcy, a jej uroczy pies zamienia się w niesforny wulkan energii. Ten duet serwuje niezliczoną ilość zabawnych trików i nieoczekiwanych zawrotów akcji. 
 
Photo Photo
 
GROTESKA AKROBATYCZNA
Komedia akrobatyczna w wykonaniu polskich artystów, to pokaz pełen karkołomnych i zabawnych trików. Za każdym razem, kiedy wykonawcy pojawiają się na arenie, śmiechom i doskonałej zabawie nie ma końca.
 
Photo Photo
 
CYRKOWA FARMA
Wszystkie dzieci kochają zwierzęta domowe. Na naszej arenie milusińscy mogą oglądać chodzących i fruwających przyjaciół z naszej cyrkowej farmy - wesołe psy, kozy oraz koguty. Pokaz zaprezentuje artystka z Wielkiej Brytanii.

Photo Photo

LATAJĄCA KULA
Oryginalność i nowoczesność idą przy tym numerze w parze. Akrobatka, dzięki swojemu niekonwencjonalnemu podejściu do akrobatyki napowietrznej oraz niespotykanemu rekwizytowi jakim jest wielka stalowa kula wprowadzi widzów do cyrku przyszłości.
 
Photo Photo
 
POKAZ ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH 
Symbolem Cyrku Korona od wielu lat są zebry afrykańskie. Podczas spektaklu można oglądać je w towarzystwie dostojnych dromaderów, wielbłądów oraz lam. Za całokształt prezentacji egzotycznych zwierząt odpowiedzialny jest licencjonowany trener, Thomas Pinder z Wielkiej Brytanii. 
 
Photo Photo
 
AKROBATYCZNA ŻONGLERKA HULA HOOP
Pokaz w wykonaniu młodej akrobatki oparty jest na koordynacji ruchu i muzyki. Trudno nadążyć za wirującymi w powietrzu oraz na ciele artystki obręczami. Oprawa występu potrafi wprowadzić w niesłychany zachwyt.

Photo Photo

BRAWUROWE SKOKI NA TRAMPOLINIE

Artyści areny polskiej, wielokrotni mistrzowie sportowi Polski i Europy - Paweł i Waldemar zyskali wielką sympatię publiczności m.in. w Niemczech i Skandynawii. Ich brawurowe skoki na trampolinie podziwiała publiczność największego cyrku w Europie - Circus Krone. Teraz czas na Cyrk Korona!
 
Photo Photo
 
GRUPA 9-CIU BORDER COLLIE 
Brytyjka, Carole prezentuje grupę dziewięciu owczarków border collie. Pokaz jest powrotem do lat 70-tych, kiedy na parkietach rządziła Abba. Jesteśmy przekonani, że urocze czworonogi zyskają waszą wielką sympatię. 
 
Photo Photo
 
QUICK CHANGE
Prezentujący szybkie metamorfozy artyści nie wiedzą co znaczy długie szykowanie się do wyjścia! Wystarczy kilka sekund, by zamienić jedną kreację w drugą. Magiczny występ zaprezentuje pełne ekspresji trio.

Photo Photo

OPRAWA KOMICZNA
Jubileusz 25-lecia Cyrku Korona skłonił nas do zaproszenia na naszą arenę aż trzech clownów! O dobry humor widzów dbają - włoski Clown Gino oraz ukraińsko-białoruski duet Juras & Taras. 
 
Photo Photo
 
RINGMASTER
Spektakl "Wielki Jubileusz - 25 Lat z Wami" prowadzi dla państwa konferansjer Patryk Wieczorek. Prywatnie miłośnik rewii, musicali oraz teatru. Na arenie można poznać również nowe zaskakujące oblicze artysty.
 
Photo Photo
 
WIELKI FINAŁ WIDOWISKA
z udziałem wszystkich wykonawców 

Informacje dodatkowe

czas trwania: 120 minut
w tym przerwa: 15 minut
 

Atrakcje dostępne
podczas przerwy:

- przejażdżki na wielbłądach
- przejażdżki na kucykach
- zwiedzanie cyrkowego zoo

 

Bistro Cyrku Korona
oferuje państwu:

- napoje
- pop-corn, wata cukrowa
- pamiątki cyrkowe