Facebook
powrót

Dla mediów

 

Informacja prasowa:

Cyrk Korona zaprasza na nowy spektakl sezonu 2017
pt. "WIELKI JUBILEUSZ - 25 LAT Z WAMI"
 
Cyrk Korona zaprasza pod swoje namioty na wielkie jubileuszowe widowisko z okazji 25-lecia działalności artystycznej. Publiczność na scenie będzie mogła podziwiać pokaz akrobatyczny w wykonaniu 13-letniej mistrzyni ekwilibrystyki, żonglerkę hula-hoop, niezwykłe show konne prezentowane przez siostry Emily i Carole Pinder będące siódmym pokoleniem słynnej brytyjskiej rodziny cyrkowej. Na widzów lubiących adrenalinę czekają podniebne ewolucje na swing trapezie oraz akrobacje w wielkiej latającej kuli - ten numer jest prezentowany w Cyrku Korona po raz pierwszy w Polsce! Oprawę komiczną jubileuszowego spektaklu tworzą trzej klauni z Włoch, Białorusi i Ukrainy. Sporą dawkę humoru serwują również wielokrotni mistrzowie Polski i Europy w skokach na trampolinie i grotesce akrobatycznej. Klasyczny cyrk cechują występy ze zwierzętami, które są wspaniałym tłem dla ludzkich umiejętności. Na arenie zostaną zaprezentowane zebry afrykańskie, dromadery, kuce, lamy, wielbłądy oraz grupa 9-ciu owczarków border collie.
 
Spektakl pt. "Wielki Jubileusz - 25 lat z Wami" można będzie oglądać na terenie całego kraju do jesieni! Terminy najbliższych występów oraz pełny program można znaleźć na stronie www.cyrk-korona.com.pl oraz www.facebook.com/cyrkkorona.

Terminarz najbliższych pokazów: http://cyrk-korona.com.pl/4/tournee
 

Krótki opis programu:

Nowy program Cyrku Korona pt. "Wielki Jubileusz - 25 lat z Wami" to mieszanka tradycyjnej i nowoczesnej sztuki cyrkowej z udziałem najlepszej międzynarodowej obsady artystów cyrkowego świata - na żywo! Każdy widz będzie mógł doświadczyć wszystkiego, co powinno znaleźć się na prawdziwej cyrkowej arenie - będą napowietrzne akrobacje, ekwilibryści, magiczne sztuczki, pokazy wspaniałych zwierząt i sympatyczni klauni z Włoch, Białorusi i Ukrainy. Cyrk to jedyne miejsce we wszechświecie, gdzie można oglądać kolorowy sen z otwartymi oczami. Zapraszamy do magicznego świata Cyrku Korona.
 

Materiały reklamowe:

Photo

Photo

Photo
 

Logo Cyrku Korona:

Photo

Photo

 
 

Biuro Promocji
Cyrku Korona

marketing@koronagroup.com